O nás

INTERNEXT 2000, s.r.o. se zaměřuje na poskytování spolehlivého připojení k internetu domácnostem, firmám a organizacím již od roku 1996. Je členem evropské organizace RIPE, sdružení NIX.CZ a CZ.NIC (správce národní domény CZ).

INTERNEXT 2000 je poskytovatelem operujícím v téměř celém regionu Zlínského kraje, a pokrývá většinu území kraje vlastní vysokorychlostní páteřní a přístupovou sítí. Zaměstnává více než 20 pracovníků ve dvou obchodně-technických centrech - ve Vsetíně a ve Zlíně.

Důraz klademe na využití nejnovějších technologií za dostupnou cenu, maximální spolehlivost, bezpečnost provozu a kvalitní zákaznický servis. Vybudovali jsme vlastní gigabitovou optickou páteřní síť pokrývající převážnou část zlínského kraje a paralelně pak zálohu radiovými spoji v koordinovaných frekvenčních pásmech 18-38 GHz. Celá síť je plně spravována naší společností a je nezávislou na jiných operátorech. Využití stovek kilometrů nenasvícených optických vláken nám umožňuje kapacity páteře neustále navyšovat.

Zajistili jsme robustní napojení naší sítě do NIX.CZ a k zahraničním poskytovatelům. Garantované a plně technologicky i geograficky zálohované připojení slouží pouze našim zákazníkům.

 

 

Základní údaje o společnosti


INTERNEXT 2000, s.r.o.
Zapsána v obchodním rejstříku vedeného u Krajského soudu v Ostravě oddíl C, vložka 9579
IČ: 25352288
DIČ: CZ 25352288
Palackého 166, 755 01 Vsetín

Aktuální výpis z obchodního rejstříku společnosti si prohlédněte zde.